Aktualności

Adopcje - luty 2023

W styczniu adoptowane zostały następujące psy: Mięta, Juma, Trusia/Tosia, Rojek, Józia, Kiri, Bójka oraz Mania, za Tęczowy Most odszedł Mayke.

Nowe domy znalazły również koty: Beza i Pyza (razem), Parys, Hektor i Furia (razem), Czaki, Bolek, Dante oraz Teoś i Dedal (razem).

APEL O POMOC⚠️

Staramy się, by nasze posty były merytoryczne, rzeczowe i nie skłaniały do decyzji pod wpływem emocji, ale tutaj nie mamy na to czasu.

PILNIE POTRZEBNY DOM TYMCZASOWY lub STAŁY DLA DUDUSIA ‼️

Duduś został oddany przez swojego opiekuna, bo zmienił mieszkanie, do którego pies najwidoczniej już nie pasował. Okazało się, że ta zmiana dla 9 letniego kundelka była katastrofalna – nie tylko dla jego psychiki, ale teraz i zdrowia.

Adopcje - styczeń 2023

W styczniu adoptowane zostały następujące psy: Bari, Fliper, Trufla, Kiki, Gabi, Bułka i Ora oraz szczenięta: Ozzy, Otto, Rubi i Bajka, za Tęczowy Most odeszła Jena.

Nowe domy znalazły również koty: Rider i Marszal, Eli, Cleo, Lotka, Sasza, Karmek, Gburek oraz Bibi i Aro, musieliśmy pożegnać się z Luizą i Delmą.

Statystyki - grudzień 2022

W grudniu 2022 roku do adopcji poszło 5 piesków: Farciara, Maksio, Balto, Bulba i Xena, a Reksio znalazł nowy domek. Domki znalazły również koty: Zdziś, Frotka, Migotka, Feluś, Rupert, Adela, Tenia i Olaf oraz Chili i Elmo poszły do domków razem. Niestety za Tęczowy Most odeszła Śnieżka i Ginger.